دوئل مرگبار راننده تاکسی‌ها بر سر مسافر | اجلاس نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
دوئل مرگبار راننده تاکسی‌ها بر سر مسافر

دعوای دو راننده بر سر سوار کردن مسافر با قتل پایان یافت.

بنا به این گزارش ساعت ۴ بعد ازظهر یکشنبه ۱۸ فروردین قتل یک راننده تاکسی در پایانه مسافربری سه راه آذری به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. به‌دنبال اعلام این خبر، بازپرس رضوانی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند.

با حضور در محل آنها با جسد مرد ۵۰ ساله‌ای مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که عامل این جنایت راننده یک خودروی عبوری بوده که بر سر سوار کردن مسافر با مقتول درگیر شده و او را به قتل رسانده است.

بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران دستور شناسایی هویت متهم و بازداشت او را صادر کرد.

یکی از راننده‌ها که شاهد درگیری بود به خبرنگار «ایران» گفت: مقتول، فرد آرامی بود و ۱۵ سالی می‌شد که در خط سه راه آذری به شهر قدس کار می‌کرد. روز حادثه نوبت مسافر سوار کردن او بود اما راننده دیگری در بیرون پایانه مسافربری شروع به سوار کردن مسافر در خط سه راه آذری به شهر قدس کرد.

او ادامه داد: سر همین موضوع بین مقتول و راننده درگیری پیش آمد. راننده ناشناس هم به سمت مقتول آمد و با چاقویی که در جیب داشت ضربه‌ای به او زد. بعد با عجله به طرف خودرواش رفت تا فرار کند اما دوستم که مجروح شده بود تعقیبش کرد و کمی آن طرف‌تر دوباره با هم درگیر شدند و این بار مرد مهاجم دو ضربه چاقو دیگر به مقتول زد.

بعد از آن هم سوار ماشین شد و فرار کرد. البته کمی جلوتر با یک خودروی دیگر تصادف کرد اما بدون توجه به این تصادف از محل متواری شد. ما رانندگان خطی هستیم اما او از مسافربرهای عبوری بود به‌نظر می‌آمد معتاد باشد.

true
برچسب ها : ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true