امکان جذب بیشتر سهمیه قیر رایگان برای خوزستان فراهم شد | اجلاس نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
امکان جذب بیشتر سهمیه قیر رایگان برای خوزستان فراهم شد

استاندار خوزستان با اعلام این خبر در جلسه ستاد استانی بازآفرینی شهری  گفت : پیش از این به شهرداری هایی که در جذب سهیمه قیر رایگان کم کاری داشتند هشدارهایی داده شد و پس از آن بود که بخش قابل توجهی از سهم قیر خوزستان جذب شد.
غلامرضا شریعتی ؛ ارزش سهمیه قیر رایگان خوزستان را ۱۱۰ میلیارد ریال بیان کرد و گفت: از این میزان تاکنون ۱۰۰ میلیارد ریال حواله صادر شده و باید تلاش شود بقیه این سهیمه نیز جذب شود.
وی خاطرنشان کرد: سهمیه قیر خوزستان برای محلات شامل طرح بازآفرینی معادل پنج هزار و ۵۰۰ تن بود که شهرداری ها آن را رها کرده بودند و حال با توجه به اینکه بخش عمده ای از این سهمیه حذب شده اداره کل راه و شهرسازی و معاونت عمرانی استانداری باید بر چگونگی استفاده از آن در راستای ایجاد رضایتمندی اجتماعی نظارت داشته باشند.
شریعتی همچنین یادآور شد: وزارت راه و شهرسازی در سال ۹۸ علاوه بر این سهمیه جدیدی به ارزش ۱۶۰ میلیارد ریال قیر رایگان در اختیار خوزستان قرار داده است.
وی ادامه داد: شهرداری ها با جدیت نسبت به تهیه نقشه های GIS و گونه بندی محلات هدف اقدام کنند تا از این طریق بتوان سهیمه جدید را نیز جذب کنیم.
استاندار خوزستان با بیان اینکه در سفرهای شهرستانی شهروندان از کیفیت آسفالت شهری گلایه شدید دارند ، گفت: رسیدگی به این خواسته مردم از اولویت هایی است که باید به آن توجه ویژه شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true