تجهیز شدن مدارس خوزستان به اتاق انتظار اولیا | اجلاس نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
تجهیز شدن مدارس خوزستان به اتاق انتظار اولیا

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: تمام مدارس خوزستان به اتاق انتظار اولیا مجهز می شوند تا از مشارکت و همفکری خانواده ها در مدارس و ارتقای هر چه بیشتر نحوه آموزش و پرورش دانش آموزان استفاده شود.

مهدی رفیعی دهکردی در نشست شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در محل این اداره کل بیان کرد: جامع ترین نقشه راه کشور در حوزه تعلیم و تربیت سند تحول بنیادین است و یکی از برنامه های این سند جلب مشارکت هر چه بیشتر خانواده های دانش آموزان در مدارس است.

وی گفت: تکریم اولیای دانش آموزان، برگزاری جلسات توجیهی با دانش آموزان و اولیای آنها و نظارت بر اجرای صحیح روند ثبت نام دانش آموزان از جمله برنامه های آموزش و پرورش خوزستان است.

وی افزود: برنامه ریزی منسجم برای ارتقای شاخص های تعلیم و تربیت در خوزستان مهمترین اصل در اجرای برنامه های سند تحول بنیادین است.

گفتنی است در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ اتاق انتظار اولیا در یکی از مدارس اهواز به صورت نمادین توسط معاون وزیر آموزش و پرورش گشایش یافت.

خوزستان به عنوان استان آزمایشی (پایلوت) در راه اندازی این اتاق در مدارس خود است و مقرر شده تمامی مدارس خوزستان به این اتاق مجهز، و از مشارکت اولیا در مدارس استفاده شود.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true