سیاست های توسعه نیشکر باید متناسب با نیاز روز ، باز طراحی شود | اجلاس نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
سیاست های توسعه نیشکر باید متناسب با نیاز روز ، باز طراحی شود

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی اظهار کرد: شرایط امروز در مجموعه توسعه نیشکر یک شرایط خاص و ویژه است از این رو سیاست های ما باید متناسب با تغییر اقلیم و نیازهای موجود مجددا طراحی شوند.

عبد علی ناصری در حاشیه بازدید از کشت و صنعت امیرکبیر گفت: زیر ساخت یک حرکت پیش رونده تحقیق و پژوهش است از این رو باید موسسه تحقیقات نیشکر با بررسی کم و کاستی های موجود، چشم انداز فعالیت آینده این شرکت را ترسیم کند و تعیین کند که رشد گیاه نیشکر چگونه می تواند در شرایط غیرمتعارف کنونی ادامه پیدا کند.

وی با تاکید بر اینکه نقشه راه در کشت و صنعت ها باید توسط مرکز تحقیقات نیشکر تدوین شود، اضافه کرد: موسسه تحقیقات نیشکر باید راهکارهای متناسب و کاربردی را برای برون رفت مزارع نیشکر از وضعیت موجود و بهبود رشد گیاه نیشکر ارائه دهد تا تولید در کشت و صنعت ها رونق بگیرد.

ناصری تصریح کرد: فرآیند تحقیقات نباید در کشت و صنعت ها انجام شود چون ساز و کار در آنها برای تولید برنامه ریزی شده است. انجام پژوهش و تحقیق باید منحصرا در مرکز تحقیقات توسعه نیشکر صورت بگیرد و از نتایج آن در کشت و صنعت های نیشکری استفاده شود.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی گفت: شرایط امروز در مجموعه توسعه نیشکر یک شرایط خاص و ویژه است از این رو سیاست های ما باید متناسب با تغییر اقلیم و نیازهای موجود مجددا طراحی شوند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true