انتصابات جدید در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی | اجلاس نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
انتصابات جدید در سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

بنا به  گزارش سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اکبر افشارنیا، با حفظ سمت به عنوان سرپرست واحد فناوری اطلاعات و محمدرضا شاپوری ارانی به عنوان مدیر تعالی سازمانی و رئیس واحد تضمین کیفیت منصوب شدند و از خدمات خانم عمرانی در دوران تصدی واحد تضمین کیفیت قدردانی شد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در این جلسه گفت: ما بدنبال این هستیم که با رعایت مبانی درست و اصولی، با هدف افزایش کارایی و اثر بخشی، برخی جابجایی ها را در ساختار سازمانی ایجاد کنیم. در همین راستا با توجه به نزدیکی واحدهای مخابرات و فناوری اطلاعات، بدنبال ادغام این دو واحد و ایجاد واحد ICT هستیم و توسعه این حوزه، یکی از استراتژی های اصلی سازمان ما در نقشه استراتژی هاست.

شهیدی نیا خاطرنشان کرد: تغییرات سازمانی و گردش نیروها در سازمان یک امر طبیعی است و در گذشته وجود داشته و در آینده هم ادامه خواهد داشت. اعتقاد داریم همکارانی که آمادگی پذیرش مسئولیت های بالاتر را در سازمان دارند میبایست به اقتضای نیاز، در مسئولیت های مختلف گردش کنند.

وی با تاکید مجدد فضای باز کاری برای نیروهای کارآمد، گفت: برای رسیدن به اهداف با قدرت پیش میرویم و موانع را از پیش پا برمیداریم و در این مسیر آنچه که همواره به عنوان یک اصل رعایت می کنیم، اصل شایسته سالاری است.

بازدیدها: ۳۸

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true