بیماران زیرپوشش تامین اجتماعی به بیمارستان میلاد اهواز مراجعه کنند | اجلاس نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true

اخبار هلدینگ – برگه 4 – شرکت میلاد سلامت تأمین اجتماعی

به گزارش روز جمعه  از دانشگاه علوم پزشکی اهواز، صادق جلیلی بیان کرد: بیمارستان امیرالمومنین (ع) اهواز با ظرفیت ۷۰ تخت عادی و ۱۶ تخت ICU به عنوان سانتر کرونا به فعالیت خود ادامه خواهد داد و تمامی بیماران غیر کرونایی زیر پوشش تامین اجتماعی در بیمارستان میلاد ( امیر کبیر سابق ) پذیرش خواهند شد .

وی افزود: با هماهنگی صورت گرفته پزشکان متخصص بیمارستان امیرالمومنین (ع) در این مدت در بیمارستان میلاد به عنوان پزشک مهمان حضور خواهند داشت .

مدیر درمان اداره کل تامین اجتماعی خوزستان اظهار داشت: مقرر شد بخش سی تی اسکن بیمارستان امیرالمومنین (ع) صرفاً به بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا ویروس اختصاص یابد .

جلیلی به خدمات ارائه شده مدیریت درمان تامین اجتماعی استان به بیماران کرونایی اشاره کرد و گفت : از ابتدای شروع بیماری کووید ۱۹ تا کنون پنج هزار و ۳۱۵ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا به طور سرپایی و تعداد ۸۹۵ نفر بیمار حاد تنفسی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تامین اجتماعی پذیرش و مداوا شدند.

بیمارستان امیرالمومنین اهواز از بیمارستان های زیر پوشش تامین اجتماعی است که به دلیل افزایش آمار ابتلا به کرونا در خوزستان برای کمک به بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی اهواز به بیماران کرونایی ارائه خدمت می کند.

بیمارستان رازی اهواز به عنوان معین در بحث ویروس کرونا تعیین شده است که به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی اهواز ظرفیت این بیمارستان در پذیرش بیمار تکمیل شده است.

ایرنا

بازدیدها: ۰

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true