پلمب ۲ کارخانه یخ‌سازی در آبادان | اجلاس نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true

نشتی گاز آمونیاک» در کارخانه یخ سازی علت بوی نامطبوع صبحگاهی در شیراز

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان نجمه سیدآقامیری جمعه اظهار داشت: این ۲ کارخانه یخ‌سازی به علت رعایت نکردن بهداشت و بسته بندی نکردن یخ تولیدی پلمب شدند و برای پنج کارخانه یخ‌سازی دیگر نیز اخطاریه مربوط به رفع نواقص صادر شد.

وی با بیان این مطلب که ویروس کووید ۱۹ در برابر یخ‌زدگی مقاوم است افزود: دقت در رعایت دستورالعمل های بهداشتی در کارخانه‌های یخسازی که نقش مهمی در انتشار بیماری‌های فصلی و کووید ۱۹ دارند در صدر دستور کار بازرسان بهداشت محیط قرار دارد.

سیدآقامیری اظهار داشت: از زمان شیوع بیماری کرونا تاکنون ۱۴ هزار بازرسی از اصناف و اماکن مرتبط با موادغذایی و تجمعات عمومی در شهرستان آبادان توسط کارشناسان بهداشت محیط انجام شده که بیش از پنج‌هزار مورد آن در خصوص اجرای مرحله دوم فاصله گذاری فیزیکی است.

وی گفت:در ۲هفته گذشته با بازرسی‌ها و آموزش متعدد صاحبان اصناف توسط تیم‌های کارشناسی برای رفع مشکلات بهداشتی مراکز حساس تلاش شد.

اجرای دستورالعمل های بهداشتی و مقررات فاصله گذاری در حال حاضر خط قرمز ماموران بهداشت محیط است و کسانی که از اجرای این مقررات به هر نحوی سرپیچی کنند با برخورد قانونی روبرو خواهند شد.

ویروس کرونا که کووید – ۱۹ نیز نامیده می شود، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به بیش از ۲۰۰ کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.

ایرنا

بازدیدها: ۰

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true