با حمایت همکاران در تمامی شاخص ها موفق بوده ایم | اجلاس نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
با حمایت همکاران در تمامی شاخص ها موفق بوده ایم

 سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در  ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنان شعب  استان کهکیلویه و بویر احمد ابراز داشت: بانک مهر اقتصاد علی رغم محدودیت در استفاده از برخی امکانات و سرویس های بانکی، توانسته است با جلب اطمینان و اعتماد عمومی، ضریب نفوذ بالایی در بازار پولی و مالی کشور داشته باشد و با برخورداری از مشتریان چندین میلیونی در رقابتی تنگاتنگ، ضمن رعایت قوانین و مقررات ابلاغی از سوی بانک مرکزی، سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد.

ایمانی با اشاره به شرایط اقتصادی و تحریم های ظالمانه بر کشور، گفت: در سال گذشته بخشی از فعالیت‌های بانک صرف مقابله با چالش‌های پیش رو از جمله بهینه سازی منابع و مصارف بود اما با همه تنگناها یک سال خوب و به یاد ماندنی را پشت سرگذاشتیم و توانستیم با تلاش خوب همه کارکنان در یک فرایند منسجم و یکپارچه کارنامه قابل قبولی ارائه کنیم.

مدیر عامل بانک با بیان اینکه اگر بانک مهر اقتصاد در تمام شاخص های عملکردی خوش درخشیده است، به واسطه تلاش کارکنان آن بوده است، تصریح کرد: خوشبختانه با وجود تمامی موانع و چالش های پیش رو، در حوزه وصول مطالبات، جذب منابع، فروش املاک مازاد و ارائه تسهیلات اقدامات بی نظیری در سال گذشته صورت گرفت.

ایمانی در بخش دیگری از سخنان خود نیروی انسانی را شالوده اصلی پیشبرد برنامه ها دانست و تاکید کرد: توجه به خواست ها و نیازهای منطقی سرمایه انسانی می تواند همه چالش ها و مشکلاتی پیش روی بانک را از میان بردارد که این را همه در عمل دیده ایم .

وی خاطر نشان کرد: توجه به مسائل معیشتی و رفاهی کارکنان را در اولویت برنامه ها قرار داده ایم و در این راستا آئین نامه های مناسبی نیز تدوین شده که امیدواریم با مرتفع نمودن نواقص گذشته، سطح خدمات رفاهی و مزایای همکاران ارتقاء بیشتری یابد.

ایمانی با اشاره به پیشرفت های چشمگیر بانک در سال های اخیر بیان داشت: بانک مهر اقتصاد در راستای عمل به منویات رهبر معظم انقلاب در حمایت از کالای داخلی و تولید ملی در صدد است تا با برنامه ریزی و تلاش مضاعف در تحقق این شعار و دست یابی به اهداف پیش بینی شده اقتصادی نظام، سهیم باشد.

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true