درگیری مسلحانه ماموران انتظامی باسارقان مسلح در شهرستان ایذه | اجلاس نیوز
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
درگیری مسلحانه ماموران انتظامی باسارقان مسلح در شهرستان ایذه

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه از درگیری مسلحانه ماموران انتظامی این شهرستان با سارقان مسلح که از ۲ ماه قبل تحت تعقیب بودند خبر داد.

سرهنگ “حجت سفیدپوست” درتشریح این خبر گفت: مقارن ساعت سه بامداد ماموران کلانتری و اطلاعات شهرستان به ۲ سارق که هر دو مسلح به سلاح کلاش و یک خانم مطلقه که در مواردی، از سرقت ها سارقان را همراهی می کرد، در خیابان روئیت و برای توقف اقدام کردند.

وی افزود: ۲ سارق مسلح به محض توقف خودرو شروع به تیراندازی به سمت ماموران کرده و پلیس در اقدام متقابل به سمت سارقان تیراندازی، درهمان لحظه اولیه یک نفر از سارقان مجروح و با یک قبضه سلاح کلاش دستگیر می کنند.

سرهنگ سفید پوست اذعان کرد: سارق مسلح دوم فرزند خردسال خانم همراه خود را سپر قرار داده و ماموران به ناچار به منظور حفظ جان کودک به طور مستقیم به سمت سارق تیراندازی ننموده و سارق با این ترفند از صحنه فرار می کند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایذه با بیان اینکه در این درگیری سه نفر از ماموران نیروی انتطامی مجروح که درحال حاضر در بیمارستان های شهرستان ایذه و اهواز در حال مداوا می باشند، اظهارداشت: خودروی سارقان با ۲۰۵ فشنگ کلاش درصحنه توقیف، تلاش جدی برای دستگیری سارق مسلح فراری ادامه دارد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true